banner395

banner307

banner394

banner319

Pomeranian Boo Fiyatları Ne Kadar?

Boo köpeklerinin fiyatları ve hakkında genel bilgiler

GÜNCEL 22.02.2011, 15:45
Pomeranian Boo Fiyatları Ne Kadar?

Pomeranianen popüler ırklardan biridir. Eşsiz bir görünüme ve eşleşmesi gereken olağanüstü bir kişiliğe sahiptirler. Kalın kürk görünümü, enerjik tavırları ve küçük bedenleriyle tanınırlar.

Tüm bu benzersiz özelliklere sahip Pomeranian yoğun talep görüyor. Sonuç olarak, yeni bir Pomeranian köpek yavrusu almak önemli maliyetlerle gelebilir. Ortalama olarak, bu yavrular 600 ila 1.500 $ arasında satın alınabilmektedir. Bununla birlikte, safkan şov köpeklerinin 4.000 dolara kadar fiyat etiketi ile görülmesi nadir değildir. Maliyete giren birçok faktör var. Fiyat ülke genelinde önemli ölçüde değişebilir. Fiyat ile ilgili herhangi bir standart yoktur, bu nedenle aramanız için bir dizi fiyat bulabilirsiniz. Bekleyebileceğiniz şeyleri daha iyi anlamak için, işte göz önünde bulundurmanız gereken ortak faktörlerin bir liste sizlere derledik.

Pomeranian Maliyet Faktörleri

Yaş

Köpeğin yaşı, satın almanın ne kadar tutacağı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Çoğu durumda, saygın bir yetiştiriciden gelen köpek yavruları yaşlı köpeklerden daha yüksek fiyat etiketine sahip olacaktır. Bir köpek yavrusu almak için en iyi zaman altı ila sekiz haftalıktır. Satılmadan önce, yavru köpek annesinin sütten kesilir. Hayvanı yeni bir eve ve çevreye tanıtmak için en iyi zamandır.Yaşamlarının bu noktasında, bu köpeklerin eğitimi en çok emmesi muhtemeldir. Yeni insanlarla bağ kurabilecekler ve ailenin iyi eğitimli üyeleri olmayı öğrenecekler.

Renkler

Pomeranian boo çeşitli renk ve tonlarda gelirler. Görünüm kalitesi, kaça mal olacaklarında rol oynayabilir. Daha nadir renkler daha yüksek bir fiyat etiketi için arayacaktır. Saf renkli köpekler, nadir görülen bazı cinslerdir. Bu köpekler eğitmenler tarafından çok aranır. Görünümünde hafif lekeler köpeği daha ekonomik hale getirebilir.

Cins Özellikleri

Bir Pomeranian ararken, kendinizi safkanlar ve karışık ırklar arasındaki seçim ile karşı karşıya bulacaksınız. Safkan köpekler genellikle saygın yetiştiricilerden gelir ve takip edilebilen uzun bir soyağacı vardır. Bunlar daha değerlidir çünkü bu köpekler genellikle "mükemmel" köpeklerde bulunan en çok istenen özelliklerden bazılarını korumak için seçici biçimde yetiştirilir. Bu özelliklerden bazıları katı katlar, dostça mizaç, pozitif genetik eğilim ve daha fazlasını içerir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Namaz Vakti 21 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@