RECEP Tayyip Erdoğan Belediyeciliğinin Balıkesir'deki adresi olarak gösterilen AK Partili Altıeylül Belediyesi'nin başkanı Başkanı Hasan Avcı. sosyal medya hesaplarındaki bir paylaşımıyla günün en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu. 

Başkan Hasan Avcı. doğup büyüdüğü Dursunbey'deki baba ocağını ziyaret etti. Annesi Fatma Avcı ile babası İbrahim Avcı'nın ellerini öperek hasbihalde bulunan Avcı, onlarla birlikte yer sofrasına oturup aynı tabağa kaşık salladı, dualarını aldı. 

Hasan-Avci-Anne_Baba

Başkan Hasan Avcı, dualarını almak için gittiği Dursunbey'deki baba evinde yer sofrasına oturup sabah kahvaltısını can parçalarıyla birlikte yaptı. Yer sofrasındaki görüntü; ''Gerek yok her sözü laf ile beyana. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana'' dedirtti.

Anne-babası Fatma-İbrahim Avcı'yla kahvaltı yaparken çekilen yer sofrasındaki fotoğrafı sosyal medya hesaplarından "Anne Baba duası almak her şeyin üzerindedir." notuyla paylaşan başkan Hasan Avcı. "Evlatları olmaktan gurur duyduğum anne ve babamı ziyaret ettim. Rabbim onlara ve tüm çınarlarımıza sağlık sıhhat versin." ifadelerini bıraktı. 

Avcı'nın samiyet göstergesi olarak yorumlanan fotoğrafı bir çok insanımızı eski günlerine götürdü, nostaljik anlar yaşattı. 

"SEN NE GÜZEL EVLATSIN"

Başkan Avcı'nın samimi paylaşımı sosyal medya kullanıcıları arasında ilgi topladı. Çok sayıda vatandaş, "Ne güzel bir evlatsın sen ailenle ömrün uzun yolun bahtın açık Allah yar ve yardımcın olsun." vb. ifadeler içeren yorumlar bıraktı.

Haber: Hidayet HAYAT 

yer-sofrasi-yemek

Yer sofrasında oturarak yemek yemek faydalı mı?

Editör: Macit ERMİŞ