Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmamız vesilesiyle yayınladığı mesajda duygularını şöyle aktardı;

"Rahmetin, bereketin, yardımlaşmanın ve paylaşmanın simgesi, mübarek Ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın sevincini, aynı zamanda Yüzyılın felaketi 6 Şubat Depremlerinin acısını yüreğimizde hissederek giriyoruz. Öncelikle 11 ilimizi etkileyen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Buradan bu süreçte afet bölgesine gönderdiğimiz 110 yardım tırının hazırlanmasında gerek bedenen gerek ayni yardımlar noktasında büyük gayret gösteren değerli hemşehrilerime teşekkürü bir borç biliyorum. Hep birlikte devlet millet ele ele vererek bu zorlu günleri de atlatacağız inşallah.

Her zaman olduğu gibi yine bu Ramazan ayında da ekmeğimizi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla bölüşmeye devam edeceğiz. Bizler, daha konforlu bir sosyal yaşamı olan, tüm imkanlarıyla sosyal belediyecilikte örnek bir ilçe olmak için gece gündüz demeden, çalışmaya, gayret etmeye devam edeceğiz.

Bundan sonra da yine sizlerin yanında olacak, güzel ilçemiz için projeler üretmeye, tüm mesaimizi Altıeylül’ümüz için harcamaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle başta Altıeylül’lü hemşehrilerimizin ve ülkemizin her köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın Ramazan ayını en kalbi duygularla kutluyor, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum."
 

Editör: Haber Merkezi