Kırsal mahalle ziyaretlerine aralıksız devam eden Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı olduğu dönemde Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM)‘in kurucusuolduğunun altını çizdi

M E S U T E R A Y 03

Akarsu ve Ayşebacı kırsal mahallesinde vatandaşlartarafından coşkuyla karşılanan Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray, 2014 yılındaAltıeylül Belediyesi kurucu meclis üyesi ve kurucu belediye başkan yardımcısıolduğunu ifade ederken, sosyal belediyecilik anlamında birçok projeye imzaattıklarını söyledi.

Eray, “Altıeylül Belediye Başkan yardımcısı olduğum dönemdeilçemiz için üç önemli proje hazırlamıştık. Bu projelerle dönemin belediyebaşkanına ödül kazandırmıştık. Bunların başında ALGEM geliyor.

Altıeylül’ün sosyalyardım hizmetleri, 2015 yılında hizmetine sunduğumuz ALGEM vasıtasıyla devamediyor. Kurucusu olduğum ALGEM projesini daha da büyüterek, kapsamınıgenişleterek, geliştirerek siz vatandaşlarımızın faydasına sunacağız. Yarım kalan projeleri de tamamlayacağız.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın da destekleriyle, kırsal mahallelerin daha müreffeh yaşam koşullarınaulaşması için, çok daha iyi bir Altıeylül için göreve talibim.” dedi.

M E S U T E R A Y 03

Kırsal mahalle ziyaretlerinde Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray’a,Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, AK Parti İlçe Başkanı Erdinç Alcan, meclis üye adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

M E S U T E R A Y 01

Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray’a, kırsal mahalle ziyaretlerinde köylüler yoğun ilgi gösterdi.

.

Editör: Macit ERMİŞ