Ağır sıklet milli boksörümüz Ali Eren Demirezen, Hollywood’da çıktığı zorlu maçta ABD'li Gerald Washington'u teknik nakavtla mağlup etmişti. Önemli zaferin yankıları sürerken, Demirezen'e çok önemli ve anlamlı bir destek geldi.  

MUHAMMED ALİ'NİN ADINI YAŞATACAK
Tüm zamanların en iyi boksörü olarak kabul edilen Muhammed Ali'nin eşi Belinda Body, Amerika'daki maçta milli boksörümüzü nefesini tutarak izledi, galibiyeti için dua etti. 

Karşılaşmanın ardından ringe çıkarak Demirezen'i tebrik eden efsane boksör Muhammed Ali’nin eşi Belinda Body, "Eşimin adını ringlerde yeniden yaşatacak bir boksör Türkiye’den çıktığı için çok mutluyum" dedi. 

PAHA BİÇİLEMEZ!
ABD'deki maçı Muhammed Ali’nin eşi Belinda Body'un da izlemesi ve karşılaşma sonu ringe gelerek kendinitebrik etmesi karşısında hayli duygulanan Ali Eren Demirezen, o anın fotoğrafını sosyal medya hesabından; "Muhammed Ali kadar iyi değildim ama onu destekleyen kadının beni desteklemesi ve yalnız bırakmaması paha biçilemezdi …" ifadeleriyle paylaştı.

SIRALAMADAKİ YERİ YÜKSELDİ
Bu arada, ağır sıklet milli boksör Ali Eren Demirezen. bu dalga çıktığı 16 maçın 12'sini nakavtla olmak üzere 15'ini kazanarak büyük bir zafere imza attı. Demirezen, dünya sıralamasında 26. sıraya yerleşti. 

Ali Eren Demirezen, o anın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.