Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve BESOB Başkan Vekili Rıza Tekin Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği’nden sonra Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu bünyesinde yer alan, üç kişilik Yönetim Kurulu’nun idareciliğindeki Şirketler Grubu (TRAFİK A.Ş.)’nin Yönetim Kuruluna seçildi.

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar
Teşkilatı’nın Ankara’da hızlı yükselişi devam ediyor.

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkan Vekili Rıza Tekin önce Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Yönetim Kurulu’na, arkasından Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi ERDEM Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu üyeliğine seçilerek Balıkesir’in sesini Ankara’da duyurdu.

Türkiye çapında en büyük iki sivil toplum kuruluşunun yönetim kurulunda söz sahibi olan ERDEM ve TEKİN, Balıkesir’in ve esnaf camiasının sorunlarının çözümü için başkentte sesi oldu.

YİNE BİR BAŞARI HABERİ GELDİ

TŞOF Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Tekin, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu bünyesinde yer alan, üç kişilik Yönetim Kurulu’nun idareciliğindeki şirketler grubu (TRAFİK A.Ş.)’nin Yönetim Kurulu’na girerek Balıkesir’imizi yeniden gururlandırdı.

Bu başarının Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar teşkilatının birlik ve beraberliği sayesinde olduğunu söyleyen Başkan Rıza Tekin, “Balıkesir’imizi hak ettiği yerlere ulaştırmanın mutluluğu bizim için en önemli duygudur” dedi.

Editör: Haber Merkezi