banner395

banner307

banner394

banner319

Balıkesir'in sağlık neferleri deprem bölgesinde

Balıkesir'deki sağlık kuruluşlarında görevli 24 kişilik UMKE ekibi ile aralarında 3 doktor, 10 hemşirenin de bulunduğu 23 sağlık neferi asrın felaketinin yaşandığı illerdeki depremzedeye şifa dağıtmak üzere bölgeye gönderildi

SAĞLIK 14.02.2023, 21:39 24.02.2023, 22:55
Balıkesir'in sağlık neferleri deprem bölgesinde

Kahramanmaraş merkezli  ve 10 ili etkileyen 7,7 büyüklüğünde deprem sonrası tam bir seferberlik ruhu yaşanıyor. Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir'de tüm kurum ve kuruluşlarıyla imkanlarını bölgeye seferber ederken sağlıkçılar, seferberliğin ön cephesinde yer aldı.

İl Sağlık Müdürlüğü  deprem bölgesine, hem personel, hem tibbi araç gereç sevkine devam ediyor. 

Son olarak, asrın felaketinin yaşandığı bölgede sunulacak sağlık hizmetlerinde görev almak üzere #Balıkesir'deki sağlık kuruluşlarından 24 kişilik UMKE ekibi  ile 23 sağlık neferi deprem bölgesine yolcu edildi.

İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin ile yardımcıları "Yolları açık, elleri şifa olsun." diyerek mesai arkadaşlarını deprem bölgelerine uğurladı.

İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin "Yolları açık, elleri şifa olsun." diyerek mesai arkadaşlarını deprem bölgelerine uğurladı.

SAĞLIK PERSONELİ SEVKİNE DEVAM

Balıkesir'den ayrıca Gaziantep ve Adana’ya, 1 Beyin ve Sinir Cerrahı, 3 Pratisyen Tabip, 10 Hemşire, 2 Klinik Destek, 2 Güvenlik, 2 Hastane Yönlendirme ve 3 temizlik personeli olmak üzere 23 sağlık neferi deprem bölgesine yolcu edildi. İl Sağlık Müdür Yardımcısı İsmail Mert, çalışma arkadaşlarına "Yolunuz açık elleriniz şifa olsun" temennisiyle afet bölgesine yolcu etti.

İl Sağlık Müdür Yardımcısı İsmail Mert, çalışma arkadaşlarını "Yolunuz açık elleriniz şifa olsun" temennisiyle afet bölgesine yolcu etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Namaz Vakti 20 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@