AK Belediyeciliğin ilmek ilmek işlendiği Sındırgı ilçesinde Sındırgı Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi, milletvekilleri ve bakanlıklar ile gerçekleştirilen ortak hareket yatırımların önünü açıyor, daha gelişmiş bir ilçeyi inşa ediyor.

31 Mart yerel seçimleri öncesi Sındırgı’yı karış karış gezen Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş her gittiği yerde büyük bir coşku ile karşılanıyor. 15 yıllık siyasi birikimin, belediyecilik anlayışı ve coğrafyayı tanımanın en büyük nimeti ise yerinde, doğru yatırımlar ile ilçeyi büyütmek oldu.

Özellikle kırsal mahallelerde yapılan 60’dan fazla gölet çalışması ile bereketlenen topraklar çiftçininin yüzünü güldürüyor.

Umurlarda AK Belediyecilik Coşkusu

Sındırgı’daki hizmetlerin Ankara’daki takipçisi AK Parti Genel başkan yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur ile Umurlar mahallesini ziyaret eden başkan Yavaş büyük bir coşku ve heyecan ile karşılandı.

Umurlar mahallesinden yapılan yatırımları takdirle karşılayan mahalle sakinleri köy meydanında buluştu.

Ayvalık'taki pirina fabrikası için istinaftan yeni karar Ayvalık'taki pirina fabrikası için istinaftan yeni karar

Sözde değil hizmetlerle çiftçinin yanında olduklarını belirten Sındırgı Belediye başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Ekrem Yavaş “ Yaptıklarımız ortada. Biz bu memleketi seviyoruz. Kırsalını ayrı projelerle, merkezini ayrı projelerle geliştiriyoruz. Memleketimizin her köşesini tanıyor, ihtiyacına göre hizmet üretiyoruz. Üreticimiz kazanırsa bu şehir daha büyür farkındayız. Bu yüzden sulama göletleri ile topraklarımıza bereket katıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz, hükümet destekleri ile de hizmetlerimize bereket katıyoruz. Genel başkan yardımcımız Belgin  Uygur’a da ilçemize katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Belgin Uygursin

Millete hizmet yolunda dur durak bilmediklerini belirten AK Parti Genel başkan yardımcısı Belgin Gökçe Uygur “ Türkiye yüzyılı vizyonu ile yola çıktık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul büyükşehir belediyesi ile başlayan vizyonunu, AK belediyeciliği bir marka haline getirdik.  Türkiye yüzyılına yakışır şehirler oluşturmak için belediyelerimiz, büyükşehir belediyemiz ve hükümetimiz ile var gücümüzle çalışıyoruz. Gencinden yaşlısına, engelli vatandaşlarımıza kadar 85 milyon vatandaşımızın yaşam seviyesini, refah seviyesini yükselttik. İnsan ayırmadan birçok hizmeti hayata geçirdik. Bir çok devlet yatırımının Sındırgı’ya ulaşmasını sağlayarak ilçemize katkı sağladık. Bizler her zaman belediye başkanlarımızın arkasındayız. Bölgemizin en önemli ihtiyaçlarından biri Sındırgı – Simav yolu. Akhisar yolunu nasıl yapıyorsak bu yolun da yapılması için takipçisi olacağız. Milletvekillerimiz, belediye başkanımız, büyükşehir belediye başkanımızla birlikte nice projeleri gerçekleştireceğiz. Ben inanıyorum ki Sındırgı gerçek belediyecilik ile yola devam diyecek, tam destek verecek.” şeklinde konuştu.

Ekrem Yavas Nisan

Uygur ve Yavaş umurlar mahalle sakinlerinden Sevim ve Sezgin çiftinin nişan yüzüklerini taktı. Heyet mahalle ziyaretlerinin yanı sıra esnaf ziyareti de gerçekleştirdi.

CHP'LİYİM, AMA OYUM EKREM YAVAŞ'A

Ziyaretler esnasında başka partilerden olduğunu belirten çok sayıda vatandaş, bu seçimde Ekrem Yavaş'a oy vereceklerini dile getirdi. Bugüne kadar CHP'ye oy verdiğini söyleyen bir vatandaş ise;  "25 yıllık CHP'liyim. Düğünümde de cenazemde de Ekrem Yavaş yanımdaydı. Oyum partiye değil gönül adamı Erem Yavaş'a.." ifadelerini kullanarak memnuniyetini dile getirdi.

Editör: Macit ERMİŞ