banner395

banner307

banner394

banner319

AK Partili Belediye Başkanları adına o konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuvayi Milliye Meydanındaki coşkulu mitingin ardından AK PartiGenişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda partinin Balıkesir'deki kurmay takımıyla bir araya geldi. Belediye başkanları adına Erdoğan'ı selamlayan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, hitabeti ve kullandığı anlam yüklü ifadeleriyle dikkat çekti.

SİYASET 09.10.2022, 17:16 15.10.2022, 21:45
AK Partili Belediye Başkanları adına o konuştu

BALIKESİR'DEKİ AK PARTİLİ
BELEDİYE BAŞKANLARI ADINA KONUŞTU

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda başlayan toplantı AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hamza Dağ ile Erkan Kandemir; AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, İlçe Belediye Başkanları ile partililerin de katılımıyla tamamlandı.

Erdoğan, belediye başkanları ve milletvekilleriyle...

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda tüm Balıkesir Ak Partili Belediye Başkanları adına Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, konuştu.

Avcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hatip ettiği konuşmasında kullandığı ifadelerle herkesi duygulandırdı. Avcı'nın konuşması Başkan Erdoğan ile salondakilerin takdirini topladı.

 

BAŞKAN AVCI:
DİN-İ MÜBİN-İ İSLÂM AŞKIYLA
SİZLERİN ARKASINDA KOŞTURUYORUZ

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı AK Parti Balıkesir Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda Belediye Başkanları adına Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı konuşma yaptı.

Avcı şunları söyledi:

“Sayın Cumhurbaşkanım, milletin adamı mazlumların umudu zatıâlinizi Zağnos Mehmet Paşa’nın; Kuvâ-yi Milliye’nin; Kara İsa’nın ve 41 bayrak adamının başşehri güzel Balıkesir’imizde sizleri ağırlamaktan gurur duyduğumuzu, şeref duyduğumuzu ifade ediyorum. Hoş geldiniz; şerefler verdiniz; sefalar getirdiniz efendim.

Sayın Cumhurbaşkanım bizler sizlerin taşıdığı ümmet sancağını İslam sancağını şehrimizde aşağılara düşürmemek adına İl Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız öncülüğünde Milletvekillerimizin katkılarıyla 10 İlçe Belediye Başkanımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanım sizleri 3 buçuk yıldır Balıkesir’de görmemenin sevdasını ve sevincini bugün sokaklara ve caddelere taşarak gördük.

Bizler sizleri destekleyebilmek için İlçemizle; Büyükşehrimizle; Milletvekillerimizle birlik olarak çalışıyoruz. Sosyal belediyecilik, kültürel belediyecilik ve gönül belediyeciliği anlamında var gücümüzle elimizden gelen imkânları seferber ediyoruz. İnşallah 2023’te de daha güçlü bir şekilde sizleri tekrar seçtirerek size olan borcumuzu yerine getireceğimize inanıyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanım Üstat Arif Nihat Asya diyor ki: ‘Delikanlım! İşaret aldığın gün atandan! Yürüyeceksin! Millet yürüyecek arkandan!’ diyor. Sizler feleniğmel emiru, emiruha Hadis-i Şerif’inde övgüye mazhar olan Sultan Fatih’ten; Sina Çölleri’nde yürüyerek sevgili Peygamberimizin mihmandarlığını yaptığı Sultan Yavuz’dan; nerede bir mazlum inlese, nerede bir garip çile çekse onlara her zaman elini uzatan sizi de çok benzettiğimiz Sultan Abdülhamid Han’dan aldığınız işaretle dik yürüyorsunuz. Milletimiz de her zaman arkanızda, bizler de Allah’ın izniyle sonuna kadar yanınızda sizlerle birlikte çalışarak gayret sarf edeceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanım sizi Allah için seviyor, Allah rızası için seviyor, sevgili Peygamberimizin muhabbetiyle seviyor, Din-i Mübin-i İslâm aşkıyla sizlerin arkasında koşturuyoruz.

Onun için bizim size olan sevdamız Allah’ın izniyle pazara kadar değil mezara kadardır diyor, saygılarımızı sevgilerimizi arz etmek istiyorum.” 


Hasan Avcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik konuşmasında kullandığı ifadelerle herkesi duygulandırdı.


Avcı'nın konuşmasındaki ifadelerine Cumhurbaşkanı Erdoğan alkışlayarak karşılık verdi.

Yorumlar (1)
Bülent Çelik 6 ay önce
Tebrikler Hasan Avcı
Günün Anketi Tümü
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Namaz Vakti 24 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@