"DELİKANLI CEMAL" ile 
VİZYONER BAŞKAN YILMAZ'A SOYLU DESTEK

Önceki Dönem İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu Bandırma Meclis Üyeleri Tanıtım tanıtım toplantısına katıldı. 

Hasan Fehmi Yörük: Biz uyardık, dikkate alınmadı Hasan Fehmi Yörük: Biz uyardık, dikkate alınmadı

Soylu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Bandırma Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan'a destek için Balıkesir'e geldi. 

KARADENİZLİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Yucel Soylu Bandirma

Grand Asya Otel'de yoğun katılımla gerçekleşen toplantı sonrasında Soylu, AK Partili başkan adaylarıyla ile birlikte Bandırma Karadenizliler Derneği'ni ziyaret ederek hemşerilerinden destek istedi.

Balıkesir'de yapılan işleri ve yeni dönemdemi projelerini anlatan Başkan Yılmaz, "Bizleri muhabbet ve sevgiyle karşılayan dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte Balıkesir'iz." dedi.

Yucel Soylu Bandirma2

AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir ve MHP İl Başkanı Niyazi Tunç ile milletvekili Ali Taylan Öztaylan'ın da eşlik ettiği Bandırma programında Yücel Yılmaz, "Tüm ilçeleriyle bir bütün olarak gördüğümüz Balıkesir'imizi hak ettiği noktaya taşımak için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Yeni dönemde hayırlısıyla Bandırma'da Cemal Öztaylan abimizle birlikte AK Parti belediyeciliğiyle yeniden tanışarak Balıkesir'in marka değeri en yüksek ilçelerinden biri haline glecek ” dedi. 

Yucel Bandirma1

Bandırma'da vatandaşlar başkan adayları Yücel Yılmaz ile Cemal Öztaylan'a yoğun ilgi gösterdi. 

Bandırma’da büyük bir coşkuyla gerçekleşen Belediye Meclis Üyeleri tanıtım toplantısında Bandırma'nın yönetimine yeniden talip olan Cemal Öztaylan da projeleri tanıttı.

Editör: Macit ERMİŞ