Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, geçtiğimiz hafta Paris Olimpiyatlarına katılma hakkı kazanan boksör Esra Yıldız Kahraman ile 1 yıllık daha sözleşme imzaladı. 

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, bünyesinde bulunan başarılı sporcularla anlaşma yenilemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Tayland’da düzenlenen Paris Olimpiyat Kota Elemelerinde Kadınlar 57 kiloda mücadele ederek 3 maçın 3’ünü de kazanan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Boksörü Esra Yıldız Kahraman ile 1 yıllık daha sözleşme imzalandı.

Esra Yıldız Kahraman4

Ahmet Akın, hakem Aytekin Durmaz'ı kadrosuna aldı Ahmet Akın, hakem Aytekin Durmaz'ı kadrosuna aldı

Paris 2024 Olimpiyatlarına vize alarak hem Balıkesir’i hem de Türkiye’yi gururlandıran 26 yaşındaki Milli Sporcu Esra Yıldız Kahraman’ı tebrik eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın “Genç sporcumuzu bünyemizde bulundurmaktan büyük onur duyuyoruz. Kendisini başarısından dolayı tebrik ediyorum. Şehrimizde sporu ve sporcuyu her zaman destekleyeceğiz. Balıkesir her şeyde olduğu gibi sporda da Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak.” diye konuştu.

Esra Yıldız Kahraman1

Esra Yıldız Kahraman, kadın güreşte Türkiye'nin gururu olan Yasemin Adar Yiğit'ten sonra Paris Olimpiyatları'nda Milli takımımız adına madalya için sahne alacak ikinci Balıkesir Büşyükşehir Belediyespor sporcusu oldu.

Yasemin Bld Spr

Editör: Haber Merkezi