EN ÇOK KONUŞULAN PARTİ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın İstanbul, Ankara ve İzmir’de kendi adayları ile seçimlere girme kararından sonra YRP belediye başkan adayları kim olacağı merak konusu olmayı sürdürüyor.

BÜYÜKŞEHİR 10 ŞUBAT'TA
5 İLÇEYİ BUGÜN AÇIKLADI

Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını 10 Şubat'ta kamuoyuna ilan edecek olan Yeniden Refah Partisi Balıkesir'de 5 ilçe belediye başkan adayını açıkladı. 

İŞTE BALIKESİR İLÇE ADAYLARI

Yeniden Refah Partisi,Balıkesir'de Karesi, İvrindi, Bigadiç, Erdek ve Edremit belediye başkan adaylarını açıkladı. İşte YRP Balıkesir ilçe belediye başkan adayları 2024 isim listesi.

karesi-yenide-refah

BALIKESİR ADAYLARI KİM OLACAK?

Yeniden Refah Partisi (YRP), Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak il başkanı Fatih İnceboy'u göstermesi bekleniyor.

fatih-erbakan-d

Veteriner olması hasebiyle özelilkle Balıkesir merkez ilçe kırsalında sevilen bir isim olan Fatih İnceboy, son genel seçimde milletvekili adayındı. Yaklaşık 20 bin oy toplamayı başaran İnceboy'un, 10 Şubat'taki programda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilmesi bekleniyor.

ALTIEYLÜL'DE HASAN AVCI İÇİN ANKET YAPTIRILDI

Bu arada, İstanbul merkezli bir araştırma şirketine telefon aracılığıyla Balıkesir'de Hasan Avcı ismi üzerine kamuoyu yoklaması yaptırıldı. Ankette, telefon edilen kişilere; "Hasan Avcı Yeniden Refah Partisi'nden aday gösterilirse oy verir misiniz?"sorusu yöneltildi.  Avcı'nın Yeniden Refah Partisi teklifini kabul edip etmeyeceği merakla bekleniyor.

hasan-a

Editör: Macit ERMİŞ