BALIKESİRSPOR Kulübü'nde yaşanna son dakika gelişmesi kırmızı-beyazlı renklere gönül verenleri heyecanlandırdı.

Eski başkan Kadir Dağlı'dan sonra yaşanan yönetim değişikliğiyle birlikte açmaza giren Balıkesirspor Kulübü'nde 2021/2022 sezonundan bu yana kapalı olan transfer tahtası açıldı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın başkan vekili Yasin Sağay'ı görevlendirerek duruma el koyması sonucu dosyalar bir bir kapatıldı.

Transferin son gününde ve transfer sezonun kapanmasına 7 saat kala transfer tahtasını açıldı. Ardından daha önce anlaşma sağlanan 10 oyuncu ile sözleşme imzalanarak kadro takviye edildi. 

İmza attırılan oyuncular arasında kırmızı-beyazlı takımın eski oyuncuları Doğa İşeri, Rahmi Arıl Başaran gibi isimler de yer aldı. 

KULÜPTEN TEŞEKKÜR MESAJI GELDİ

Müjdeli haber Balıkesirspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamayla duyuruldu. Kulüp, transfer tahtasının açılmasında büyük emeği olan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Büyükşehir Belediye Başkan vekili Yasin Sağay'a teşekkür etti. 

Kulüpten yapılan açıklamada şöyle denildi: 

‘Karanlıktan Aydınlığa’ sloganıyla çıktığımız bu kutlu yolda, uzun yıllardır beklenen transfer yasağı RESMEN kalkmıştır.

Bu sürecin en başından bu yana bizden desteklerini esirgemeyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Yasin Sağay başta olmak üzere bize inanan ve güvenen herkese teşekkür ederiz."

Balıkesirspor Kulübü'nün 2021/2022 sezonundan bu yana transfer tahtası kapalıldı.

Editör: Macit ERMİŞ