Türk Belediyeler Birliği (TBB) ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Dünya Şehirler Günü ve Sıfır Atık Girişimi"  projesi için gittiği Amerika'da, üst düzey isimlerle birlikte bir dizi programlara katıldı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'la da buluşan Yılmaz, kendisine eşlik eden başkan vekili Yasin Sağay ile peş peşe manidar paylaşımlarda bulunarak muhaliflere ince mesajlar verdi.

yucel-yilmez-b-erdogan-tayyip

Uclg-Mewa Kültür ve Turizm Komitesi Başkanı ve Uclg-Mewa Çevre Komitesi Eş Başkanlığı ve Avrupa Konseyi, Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi (YBYK) Yerel Meclis Üyeliği sıfatları da bulunan başkan Yücel Yılmaz, Birleşmiş Milletler toplantısı için NewYork'ta bulunan  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de bir araya geldi. 

Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la buluşmasını paylaştığı fotoğraflarını altına şu notu düştü:

yucel-ylimaz-erdogan-tayyip

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Türkevi'nde bir araya geldik.

Milletimizden aldığımız güçle, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı'nı hedeflerimize hep birlikte yürüyeceğiz." 

YASİN SAĞAY
MESAJINDA ÇOK İNCE AYRINTI

yasin-sagay-tayyip-erdogan

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile BM toplantısı öncesi buluşarak hasret gideren Milli Görüş hareketinin Balıkesir'deki nefer ismi, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yasin Sağay,  büyük buluşmayı "Rabbime hamd ediyorum." diyerek sosyal medya hesabından duyurdu.

Amerika'da Başkan Erdoğan ile buluşmasında çektirdiği fotoğrafları sosyal medya platformu X hesabından paylaşan Yasin Sağay, çok anlamlı ifadeler kullandı. 

İşte Sağay'ın her bir satırı mesaj dolu açıklaması: 

yasin-sagay-tayyip-erdogan1

Bundan 30 yıl önce gençlik kollarında bayrak asarken bugün Birleşmiş Milletler'de Sayın Cumhurbaşkanımız ile  birlikteyiz. Bizler, bu kutlu davada inançla, azimle ve kararlılıkla yola çıktık. Merhum Erbakan hocamız hep şunu söylerdi "Birşey istiyorum. Heyecan, heyecan, heyecan

GECE GÜNDÜZ
ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ..

Bizim ülkemize olan aşkımız heyecanımız hiç bitmedi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bu ülkeye olan inancımız ve heyecanımız her geçen gün daha da arttı. Biz, bu aziz millete hizmetkar olarak gece - gündüz çalışmaya devam edeceğiz..."

yucel-yilmaz-yasin-sagay-19

Yücel Yılmaz - Yasin Sağay

Editör: Macit ERMİŞ