Yeni dönem için de kendisine güven tazeleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür eden Yılmaz, "Benim bu şehre vefam var, sözüm var!"  diyerek peş peşe önemli açıklamalarda bulundu.

yucel-yilmaz-vekillerle

MANİDAR PAYLAŞIMLAR GELDİ

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni dönem adaylığını bugün Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen toplantıyla ilan ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, daylığının açıklanmasının peşpeşe paylaşımlarda bulundru. 

GAYEMİZ ORTAK, HEYECANIMIZ BELLİ

Yucel_Yilmaz_Aday2024_5

Yeni dönem için de kendisine güven tazeleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür eden Yılmaz, "31 Mart Yerel Seçimleri için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine yeniden aday olarak şahsımı layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Gayemiz ortak, heyecanımız belli... Milletimize hizmet etmek. Allah utandırmasın!"  açıklamasını yaptı. 

AİLE NE BÜYÜK NİMET

yucel-yilmaz-ailesi

Başkan Yücel Yılmaz, sosyal medya hesaplarından ikinci paylaşımını "Aile ne büyük bir nimet.." başlığıyla yaptı. Hayattaki annesiyle eş ve çocuklarının yer aldığı anlamlı fotoğraf karesinin altına Yılmaz; "Hayatımın her döneminde olduğu gibi, siyasi hayatımda da yanımda olan güç kaynağım kıymetli aileme, evlatlarıma teşekkür ediyorum. Allah, aileme ve büyük milletimize karşı mahcup etmesin." notunu düştü.

A TAKIMIYLA BİZ HAZIRIZ POZU

yucel-yilmaz-ekibiyle

Büyükşehir Belediye Başkanlığının ilk dönemindeki vizyoner projeleriyle uluslararası arenaya Balıkesir'in adını taşıyan Yücel Yılmaz, İstanbul'un üç katı büyüklükteki coğrafyaya sahip şehri yönettiği ekibiyle çektirdiği fotoğrafı da adaylığının açıklanmasanın ardından paylaşarak "biz hazırız" mesajı verdi. 

Büyükşehir ve BASKİ yönetim kadrolarındaki isimlerin yer aldığı fotoğrafını Yücel Yılmaz, "Hedeflerimize ulaştığımız 5 yılı geride bırakıyor; yeni hedefler ve projelerle yeni bir dönemi beraber karşılıyoruz. Bizler, sadece bir şehri yönetmekle kalmadık; birlikte şehrimizin geleceğini şekillendirdik ve özünü zenginleştirdik. Bu kıymetli yolculuğu paylaşan, Büyükşehir’in başarılarına imza atan değerli çalışma arkadaşlarım; hepinize tek tek teşekkür ediyorum." notuyla paylaştı. 

Benim bu şehre vefam var, sözüm var!

417882964_907274407421248_208344980272718046_n

Başkan Yılmaz, bugünkü son paylaşımında ise, "Benim bu şehre vefam var, sözüm var!" diyerek Balıkesirliler'e yeni dönemde de durmadan çalışaçcaklarının sözünü verdi. 

AK Partili Birol Şahin'den logo eleştirisi AK Partili Birol Şahin'den logo eleştirisi

Yılmaz, şöyle dedi: 

"Çıktığımız bu yolda her daim desteğini hissettiğim kalbi güzel hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah sizlerle birlikte Balıkesir'imize güzel hizmetler etmeyi tekrar nasip etsin... Yeni dönemde de durmadan çalışacağız, yine yüzümüz gülecek. Hazırız Kararlıyız.." 

yucel-yilmaz-resmen

Haber: Hidayet HAYAT | balikesirim

Editör: Macit ERMİŞ