Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın yeni dönem adaylığı Pazar günü açıklanacak. Yılmaz, İstanbul dönüşü 8 Ocak'ta Değirmenboğazı'nda karşılanacak.

İstanbul'a Kurum, Balıkesir'e Yılmaz

yucel-yilmaz-murat-kurum

Başkan Erdoğan, 7 Ocak'ta Murat Kurum ile birlikte Yücel Yılmaz'ın da adaylığını kamuoyuna ilan edecek.

BALIKESİR YILMAZ'LA DEVAM

#Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın yeni dönem adaylığı 7 Ocak Pazar günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi'ndeki toplantıyla açıklanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'un da aralarında bulunduğu 7 il ile birlikte adaylığını ilan edeceği Yılmaz, İstanbul dönüşü 8 Ocak Pazartesi günü Değirmenboğazı'nda karşılanacak. Milli Kuvvetler Caddesi'nden Ali Hikmet Paşa meydanına ulaşacak olan Yılmaz, burada hemşeriyleriyle kucaklaşarak seçim kampanyasının startını verecek.

İSTANBUL ADAYI DA NETLEŞTİ

yucel-karsilama-1

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte adaylığının açıklanması beklenen Kurum, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu ve İYİ Parti adayı Buğra Kavuncu ile yarışacak. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabakdere'nin Esenler Belediye Başkan adayı gösterilmesi netleştirken, mevcut başkan Tevfik Göksu da İstanbul İl Başkanı olarak görevlendirilecek.

BALIKESİRİM AYLAR ÖNCESİ DUYURDU

yucel-yilmaz-refah

Yücel Yılmaz'ın yeniden aday gösterileceğini Balıkesirliler, yine şehrin ne köklü ve güvenilir internet gazetesi balikesirim.net'ten öğrendi.  Bazı çevreler, Hulusi Akar, Taner Yıldız gibi isimleri gündeme getirerek algı oluşturmaya çalışırken balikesirim.net, AK Parti adayının Yücel Yılmaz olduğunu Kasım ayının ilk haftalarında yazmıştı. 

Son Dakika! Yücel Yılmaz'ın açıklanacağı tarih netleşti

Balıkesir Havaalanı için onarım ihalesi Balıkesir Havaalanı için onarım ihalesi

Editör: Macit ERMİŞ