BALIKESİR siyaset dünyasının karakterli isimleri arasındaki Av. Adil Çelik'in oğlu Adil İsmail'i evlendirdiği düğün cemiyeti siyaset, iş, bürokrat ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kıydı, şahitlikleri eski ve yeni milletvekilleri yaptı. 

adil-ismail-celik

TBMM 27. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Av. Adil Çelik'in oğlu Adil İsmail Çelik, Gürlek ailesinin dünyalar tatlısı kızı Sevde ile hayatını birleştirdi.  

BALIKESİR ORADAYDI

Şirin Bahçem'deki düğün cemiyeti siyaset, iş, bürokrat ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Nikahı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kıydı, şahitlikleri 1 bakan yardımcısı, 2 vali, 1 genel başkan yardımcısıyla milletvekilleri yaptı.  

Hülya & Adil Çelik çiftinin yakışıklı oğlu Adil İsmail, Demet & Nihat Gürlek çiftinin güzeller güzeli kızı Sevde, şehrin seçkin mekanlarından Şirim Bahçem'de gerçekleştirilen nikah/düğün töreniyle dünya evine girdi. Çelik ve Gürlek aileleri, davetliler ile yakından ilgilendi.

NİKAHI BAŞKAN YILMAZ KIYDI,
YENİ, ESKİ VEKİLLER ŞAHİTLİK ETTİ

adil-ismail-celik1

Adil İsmail ve Sevde çiftinin nikahını, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kıydı. Nikah şahitliklerini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Balıkesir Milletvekilleri İsmail Ok, Ali Taylan Öztaylan ile aralarında İsmail Özgün, Mahmut Poyrazlı, Muhammet Balta, Ali Osman Sali'nin de bulunudğu eski ve yeni milletvekilleri yaptı.

Balıkesirli yerel sanatçıların sahne aldığı düğüne iş, siyaset, bürokrasi ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimleriyle Çelik ve Gürlek ailelerinin akrabaları ve dostları katıldı. 

Çelik ailesinin düğününe AK Partili ilçe belediye başkanları, teşkilat yöneticileri de tam kadro katılarak genç çiftinin mutlu gününe tanıklık etti.

balikesirim; Çelik ve Yörük ailelerini tebrik eder, genç çifte iki cihan saadeti diler.

Editör: Macit ERMİŞ