Başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projeleriyle ilçeyi baştan inşa eden Altıeylül'ün inşaat mühendisi belediye başkanı Hasan Avcı, vizyon projeleri arasındaki yeni hizmet binasının temeline ilk kazmayı kendi elleriyle vurdu. 

altieylul-hizmet-binasi-hasan-avci

Altıeylül Belediyesi'nin Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim üyelerine hazırlattığı projeye göre inşa edilecek hizmet binası kendi elektriğini kendi üretecek.

Altıeylül Belediyesi Karatepe'de inşa edilecek "Çevre Dostu" yeni hizmet binası için çalışmalara başladı.

altieylul-belediye-binasi-yeni

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, "Altıeylül’ümüze bir büyük hizmeti daha kazandıracak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Belediye Hizmet Binamızın temelini açmaya başladık. Altıeylül’ümüze ve Balıkesir’imize hayırlı uğurlu olsun. Hemşehrilerimiz için çalışmaya, Altıeylül’ümüze değer katmaya devam ediyoruz." mesajını paylaştı.

Bilindiği üzere, Altıeylül Belediyesi hizmet binasının mimari projesinin çizilmesine ilişkin protokolü geçen yıl Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ile birlikte protokol imzalayarak ilk adımı atmıştı.

altieylu-hizmet-binasi-yeni

KENDİ ELEKTRİĞİNİ KENDİ ÜRETECEK

Gönül belediyeciliğinin Balıkesir'deki adresi olarak gösterilen Altıeylül Belediyesi'nin Karatepe mevkiinde imara açılan bölgeye inşa edilecek yeni hizmet binası kendi elektriğini kendi üretecek. 

Editör: Macit ERMİŞ