Balıkesirspor Kulübü Başkan Yardımcısı İsmet Deniz, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray’ın kulübü kötü günlerde yalnız bırakmadığını belirterek, iki başkanı da gönülden desteklediklerini deklare etti.

İşte İsmet Deniz'in açıklamaları; 

EN BÜYÜK BAL-KES

AK Parti Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, seçim çalışmaları kapsamında bugün oynanan Balıkesirspor-Orduspor 1967 maçı öncesi kırmızı-beyazlı taraftar gruplarıyla bir arayla geldi. Stad yakınındaki 75. Yıl Parkı'ndaki buluşmada Mesut Eray, Balıkesirspor'a desteğinin artarak devam edeceğinin sözünü verdi. 

Mesut Eray Balkes

"Kırmızı-Beyaz En Büyük Balkes" sloganıyla taraftarlarla buluşmasından fotoğraf kareleri paylaşan Mesut Eray, "Büyük Balıkesirsporumuzun, büyük taraftarı ile maç öncesi buluştuk. Kırmızı-beyaz renklere birlikte gönül verdiğimiz şanlı Balkesimizin her zaman yanındayız." notunu düştü. 

Mesut Eray, kırmızı-beyazlı takımın Orduspor'u konuk ettiği mücadele öncesi tribünleri dolaşarak selamladı ve karşılaşmayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte protokol tribününden izledi.

Editör: Macit ERMİŞ