ALTIEYLÜL’ÜN VİZYON PROJELERİ FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Altıeylül Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi, açılacağı günden önce faaliyete geçerek Altıeylül’ün hizmetine girmişti. Özellikle sosyal işlerde sadece Altıeylül’de değil tüm Balıkesir’de adından söz ettiren ALGEM birimi de Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde daha geniş imkânlarla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Toplamda 6 Bin 400 metrekare inşaat alanına sahip olan Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi, 5 Bin 700 metrekare kapalı kullanım alanıyla Altıeylül sakinlerinin hizmetinde çalışmalarını yürütmeye devam ederken içerisinde sosyal market, çeşitli kurslar ve etütler, çocuk üniversitesi, 300 kişilik sinema salonu, aile danışma merkezi ve Altıeylül Belediyesi hizmet birimlerini de bulunduruyor.

YÜCEL YILMAZ SULTAN ABDÜLHAMİD HAN GELİŞİM MERKEZİ’Nİ İNCELEDİ

Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi, açılacağı günü sayarken bir yandan da faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. ALGEM biriminin de Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ne taşınmasının ardından daha kapsamlı imkânlar ile vatandaşlara daha iyi hizmet verebilme olanağına kavuşmuş oldu. Geçtiğimiz günlerde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kırsal mahallelerde yaşayan çocuklar da Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nce yapımı üstlenilen sinema salonunda keyifli saatler yaşamışlardı. Akşam saatlerinde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkanvekili Yasin Sağay ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ni ziyaret ederek bir takım incelemelerde bulundular.

İncelemelerin ardından konuşan Başkan Avcı “Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve Başkanvekilimiz Yasin Sağay’ı çok yakında açılışını yapacağımız Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezimizde ağırladık. Kendilerine merkezimizin sinema salonunun yapımını üstlenerek verdikleri önemli destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler el ele vererek şehrimize en güzel hizmetleri vermeye devam edeceğiz inşallah.” dedi.