Geçirdiği kalp krizi sonucu geçen ay 11 Mayıs'ta yaşamını yitiren #Balıkesirspor'un efsane ismi Can Cangök, lokma hayrı ile ve dualarla anıldı.

Balıkesirspor’un eski futbolcusu, teknik direktörü ve yöneticisi, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği  (TÜFAD) Balıkesir Şubesi Başkanı Can Cangök, kırmızı-beyazlı takımın eski oyuncularının düzenlediği lokma hayrı ile anıldı.  Anafartalar Caddesindeki Hacı Ali Camii yanındaki alanda gerçekleşen lokma hayrı, şehrin spor camiasını bir araya getirdi.

İşte bu olmadı Can desem inancıma dokunur!

Ani vefatıyla spor camiasını yasa bürüyen Can Cangök'ün oğlu Can Orçun Cangök’ün de yer aldığı lokma hayrında hüzünlü anlar yaşandı. 

Ahmet Akın, hakem Aytekin Durmaz'ı kadrosuna aldı Ahmet Akın, hakem Aytekin Durmaz'ı kadrosuna aldı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Balıkesirspor Kulübü eski başkanları Emin Ermişler, Ahmet Çavlan, Kemal Büyükakın, Rafet Çetinel ve Remzi Boncuk gibi önemli isimlerin yanı sıra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Futbol İl Temsilcisi Abdullah Küçükarabacıoğlu, Balıkesirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu İsmet Deniz, kırmızı-beyazlı takımın eski futbolcusu ve yöneticisi İlhan Eker ile çok sayıda oyuncu ve antrenörün hazır bulunduğu etkinlikte efsane spor adamı Can Cangök saygı ve rahmetle yad edildi. 

Can Cangok Ve

Editör: Ramazan DEMİR