Ev kiraları başta olmak üzere hemen her türlü ürün ve hizmette yaşanan astronomik artışlar il dışında öğrenci okutan velilerin belini bükerken, Balıkesir'de üniversite öğrencileriyle ailelerinin bütçelerine katkı sağlayan kuruluşlara Büyükşehir Belediyesi'nin sahibi olduğu Fırıntaş da eklendi.  Fırıntaş, Balıkesir ve Bandırma'daki kampüslerde açtığı kafelerde öğrencilerini lezzetiyle, uygun fiyatıyla yalnız bırakmadı. ‘Mayasında sağlık var’, ‘Daha fazla özen, Fırıntaş’ta standarttır’ sloganlarıyla Balıkesir’in birçok noktasında hizmet veren Fırıntaş, Kampüs Kafeleriyle üniversite öğrencilerinin bu yıl da yanında.

BAUN 4 ÇEŞİT YEMEĞİ
20 LİRADAN YEDİRİYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki Fırıntaş, Balıkesir Üniversitesi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi öğrencilerini 2023 - 2024 eğitim öğretim yılında da lezzetiyle, uygun fiyatıyla yalnız bırakmadı.

Ürün çeşitleri ve öğrenci dostu fiyatlarıyla öğrencilerden tam not alan Fırıntaş Kampüs Kafeleri,  kaliteli, güler yüzlü hizmetini sürdürüyor.

Fırıntaş Genel Müdürü Oktay Akbaba, tüm tesislerde vizyonlarının; hijyen, temizlik, güler yüzlü hizmet ve vatandaşlara konfor sağlayarak çalışmak olduğunu belirtti.

“Daha fazla özen, Fırıntaş’ta standarttır” diyen Akbaba,  fiyat politikalarını sosyal belediyecilik ilkesini de göz önünde bulundurarak düzenlediklerini belirtti.

firintas_kampus_kafe_1

firintas_kampus_kafe_2

Editör: Macit ERMİŞ