AK Parti'nin Kepsut Belediye Başkan adayı İsmail Cankul, seçim çalışmaları kapsamında bazı ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur'un da katıldığı ziyaretlerde vatandaşların gösterdiği ilgi ve coşkuya teşekkür eden başkan İsmail Cankul, "Bu sevda meydanlara sığmayacak kadar büyük" dedi. 

Ismail Cankul Mahmudiye1

Belgin Uygur ile İsmail Cankul, seçim çalışmaları kapsamında gittikleri Servet, Karaçaltı, Mahmudiye, Şeremetler ve Kalburcu köylerinde coşku, samimiyetle karşılandı. 

Tarlaya girdi, organik renkli pamuk ekimi yaptı Tarlaya girdi, organik renkli pamuk ekimi yaptı

Ismail Cankul Mahmudiye2

AK Parti Genel Merkezi'nin 4. dönem aday gösterdiği ender isimleri arasında yer almayı başaran İsmail Canku, ziyaretleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede; Biz işte böyle büyük ve birbirine bağlı bir aileyiz. Hizmetkarı olduğumuz Kepsut’umuzda derdiyle dertlenmedik, mutluluklarını paylaşmadığımız tek bir hanemiz bile olmadı. Bu yüzden böylesine güçlü bir bağ var aramızda. Ve arkamızdaki bu güç ile İnşaallah bu şehre hizmetkar olmaya devam edeceğiz.

Belediyecilik hizmetlerimiz ile yıllardır köprü kurduğumuz hemşehrilerimiz ile birlik ve beraberlik içinde her şeyin üstesinden gelerek hizmet yolumuzda birlikte yürümeye devam ediyoruz. " ifadelerini kullandı. 

Ismail Cankul Mahmudiye

Editör: Macit ERMİŞ