MHP İl Başkanı Niyazi Tunç sahadan hiç ayrılmıyor. Seçim çalışmaları için gece-gündüz demeden sahada koşturan Başkan Tunç 31 Mart seçimlerinde sandıklardan cumhur ittifakının çıkması için mücadelesini sürdürüyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Başkan Tunç Gönen’den, Kepsut’a, Dursunbey’den, Karesi’ye, Sındırgı’dan, Gömeç’e, Susurluk’dan, Bandırma’ya, Ayvalık’tan Erdek’e, Altıeylül’den Edremit’e kadar ilçelerde ayak basmadık yer bırakmıyor.

N I Y A Z I T U N C M H P G O M E C

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve cumhur ittifakı belediye başkan adayları için oy isteyen Başkan Tunç ayrıca Gömeç’te Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan ve Susurluk’da Belediye Başkan Adayı Fahrettin Şener’in de seçim çalışmalarına katılıyor. Gömeç ve Susurluk ilçelerinde MHP bayrağını göndere çekmek istediklerini söyleyen Tunç “Adım adım geliyoruz, Balıkesir ve 20 ilçede zafer cumhur ittifakının olacak” dedi.

M H P G O M E C N I Y A Z I

MHP İl Başkanı Niyazi Tunç “Sahada çalışmalarımız çok güzel ve aralıksız sürüyor. Vatandaşların cumhur ittifakına gösterdikleri ilgi sandığa da yansıyacak. Balıkesir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın yaptığı çalışmalar ortada. Cumhur ittifakı Başta Gömeç ve Susurluk olmak üzere 20 ilçede ve büyükşehir de birleşecek. Bunun için de vargücümüz ile çalışıyoruz. Yorulmadan, sıkmadık el bırakmayacağız” dedi.

Editör: Macit ERMİŞ