Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Balıkesir İl Milli Emlak Müdürlüğü, Altıeylül'ün bazı köylerindeki 26 araziyi satışa, 12 tarlayı da kiraya çıkardı. 

arsa-tarla

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan satış ilanları ile ucuz fiyatlarla satılık hazine arazilerinin yerleri açıklandı. 

SATILIK ve KİRALIK ARAZİLERİN
FİYATLARINA ÇOK ŞAŞICAKSANIZ

Milli Emlak İl Müdürlüğü, Balıkesir’de Hazine’ye ait 26  araziyi 19-20 Aralık Salı ve Çarşamba günü yapacağı ihalelerle satacak. Ayrıca 12 araziyi de en çok parayı teklif edene kiraya verecek. 

İŞTE ARAZİLERİN BULUNDUĞU KÖYLER

Altıeylül’ün Pamukçu, Kürse, Yeşiller, Dallımandıra, Akçaköy, Ayvacık, Ayvatlar, Bağalan, Çiftlik, Gökköy, Kesirven, Kirazköy, Kirazpınar, Konakpınar, Kozören, Nergiz, Taşköy, Türkali ve Yeşilyurt (Çorak) mahallelerindeki araziler 19 Aralık  ile 20 Aralık günleri saat 09:30 ila 16:40 arasında gerçekleşecek ihaleller satışa sunulacak.

Göztepe’de Güvenilir Kilit Desteğinin Tek Adresi Göztepe’de Güvenilir Kilit Desteğinin Tek Adresi

KELEPİR FİYATA

Büyüklükleri 232 metrekare ile 5 dönüm arasında değişen arazilerin fiyatları 17.000 TL’den başlayıp 303.000 TL’ye kadar yükseliyor.

satilik-arzalier

Tarla, meşelik, çalılık, ham toprak gibi vasıflara sahip olan araziler, satış ihalesinin ardından gerçekleşecek işlemler sonrası özel mülkiyete geçecek.

SAT

Editör: Macit ERMİŞ