Üzülmeyin!

Muhakkak ki Allah, bu dini facir adamla da teyit ve takviye eder.

1400 yıl önce Mekke’de Uzka panayırında çadırları tek tek dolaşarak Muhammed Aleyhisselâmı kötüleyen Ebu Leheb’in gayreti de İslam’ın lehine olmuştu.

Bir Kafir’in Kur’an’ı yakması O’nun şanına ve İslam’a zarar vermez, sadece kendi ateşini arttırır. Aksine; Dünya’da İslam’dan ve Kur’an’dan habersiz olanların belki dikkatini celp edip araştırması ve hakkı bulmasına vesile olur.

Bunun yanında;

Bu tür saldırılar biz müslümanların ders alıp, 1400 yıldır ‘Batı’nın tek derdinin İslam olduğunu ve o ‘kafir’ zihniyetini asla bırakmadıklarını, Hira ile Olimpos’un sürekli savaş halinde olduğunu bir kez daha anlayıp, silkinmemize ve kendimize gelmemize sebep olur.

Ve…

İçimizdeki batı aşığı müptezeller de, İslam coğrafyasından hiç bir müslümanın tevrat veya incil yakmadığını görüp güneşin doğudan doğduğunu belki anlarlar.

Üzülmeyin;

Batının bir piyonunun -güya- İslam’a ve Kur’an’a yaptığı bu saldırıyı, hem de Türkiye’yi İslam’ın temsil edildiği lider ülke görerek büyükelçiliğimiz önünde yaptığı bu saldırıyı, öfkenizi ve gardınızı diri tutarak ve gülümseyerek lanetleyin.

*facir : kafir, münafık, fasık.